Facebook
Google+
Twitter
Vimeo
YouTUBE
Instagram
Samochody z Gwarancją z Polskich Sieci Dealerskich (61) 66 33 6 66
Znajdziesz nas pod adresem:

ul.Kopanina 91, 60-105 Poznań

Pn - Pt (9.00 - 17.00) : Sobota (9.00 - 13.00)

ODGRZYBIANIE

Odgrzybianie oraz usuwanie nieprzyjemnych zapachów za pomocą ozonowania zapewnią likwidację grzybów pleśni i alergenów, powodujących alergie i inne schorzenia.

Ozonowanie powietrza, obok ozonowania wody, dzięki swej skuteczności, staje się ostatnio jedną z najbardziej popularnych metod dezynfekcji. Zalety ozonu wykorzystuje branża motoryzacyjna, stosując generatory ozonu do dezynfekcji klimatyzacji samochodowej i wnętrz pojazdów.

Ozon jest bezpieczny, gdyż można go wyczuć już na pozostałościowym poziomie stężenia. Ozon zabija bakterie, wirusy, zarodniki grzybów, pleśnie i wszelkie niebezpieczne mikroorganizmy. Niszczy zanieczyszczenia chemiczne (emitowane przez wykładziny, tapicerkę, tworzywa sztuczne), jak również eliminuje zapachy pochodzenia organicznego i nieorganicznego, niszcząc lotne cząsteczki, które przenoszą zapachy.

Używamy profesjonalnego generatora ozonu, który wytwarza do 7000 mg/h.

Cena regularna: 99zł ; Cena promocyjna: ZADZWOŃ

KLIMATYZACJA R132A

Przegląd układu klimatyzacji z czyszczeniem (recyklingiem) i uzupełnieniem czynnika chłodniczego R134a w układzie zaleca się robić w każdym samochodzie w przedziale czasowym od 1 roku do 2 lat. Dbając o prawidłowe warunki pracy kompresora klimatyzacji przedłużamy jego żywotność i wydajność, obniżamy spalanie, poprawiamy komfort jazdy.
Do diagnozowania i przeglądów klimatyzacji używamy nowoczesnego, automatycznego i w pełni profesjonalnego sprzętu Beissbarth MAC32 i Magneti Marelli Clima-Tech TOP NEXT.
Orientacyjny czas trwania przeglądu klimatyzacji : ok 45min - 1 godz.

przegląd z dopełnieniem do 100g i ozonowaniem
Cena regularna: 149zł ; Cena promocyjna: ZADZWOŃ!

przegląd z dopełnieniem do 200g
Cena regularna: 149zł ; Cena promocyjna: ZADZWOŃ!

Klimatyzacja R1234yf

Przegląd układu klimatyzacji z czyszczeniem (recyklingiem) i uzupełnieniem NOWEGO czynnika chłodniczego R1234yf HFO w układzie zaleca się robić w każdym samochodzie w przedziale czasowym od 1 roku do 2 lat. Dbając o prawidłowe warunki pracy kompresora klimatyzacji przedłużamy jego żywotność i wydajność, obniżamy spalanie, poprawiamy komfort jazdy.
Do diagnozowania i przeglądów klimatyzacji używamy nowoczesnego, automatycznego i w pełni profesjonalnego sprzętu. Orientacyjny czas trwania przeglądu klimatyzacji : ok 45min - 1 godz.

przegląd R1234yf HFO
Cena regularna: 999zł ; Cena promocyjna: ZADZWOŃ!

Skontaktuj się aby umówić wizytę
Please enter your name.
Please enter valid email address.
Please enter your messages.
loading...